Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

CV DKK

28.11.2019 odbyło się kolejne spotkanie DKK w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęcznej. Rozmawiałyśmy o książkach z humorem. ... »

CIV DKK

9 października 2019 r. klubowiczki DKK działającego w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęcznej brały udział w autorskim spotkaniu z Anną Fryczkowską w Gminnej Bibliotece Publicznej w Milejowie. ... »

Etap powiatowy 23. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego rozstrzygnięty!

Tegoroczna, już 23. edycja Jesiennego Konkursu Recytatorskiego odbyła się ph. „Pamiętajcie o ogrodach”. Do etapu powiatowego (14.11.2019 r.), którego organizatorem była Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęcznej, kwalifikację w eliminacjach gminnych uzyskało 25 uczestników ze szkół podstawowych i szkół średnich z terenu powiatu łęczyńskiego. ... »

Biblioteka ZSG zaprasza na wystawę o św. Janie Pawle II

Jeszcze do końca października można oglądać w bibliotece Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej wystawę pod hasłem „Św. Jan Paweł II człowiek nadziei i pokoju”. ... »

"Życie dzieje się. Opisz swoją historię"

Zapraszamy do udziału w Konkursie Literackim organizowanym przez Bibliotekę Szkolna Zespołu Szkół Górniczych. ... »

CIII DKK

17.10.2019 odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Rozmawiałyśmy o najciekawszych książkach, które przeczytałyśmy po wakacjach. ... »

I spotkanie „Klubu Miłośników Książek”

17.10.2019 r. do Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęcznej przybyli uczniowie 6 klasy SP nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej wraz z nauczycielem języka polskiego Anetą Korzeniowską. Młodzi czytelnicy postanowili regularnie przychodzić do książnicy, by czytać i dyskutować o książkach. Spotkanie miało charakter organizacyjny, na którym uczniowie wybrali nazwę nowego klubu czytelniczego. Spośród propozycji najwięcej głosów zebrał „Klub Miłośników Książek”. Przedmiotem dyskusji były również zainteresowania i nawyki czytelnicze młodzieży. Na zakończenie zostały ustalone temat oraz data kolejnego spotkania.

Uwaga Czytelnicy !

W związku z uroczystościami z okazji 20 - lecia powiatu łęczyńskiego, 04.10.2019 r. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęcznej będzie czynna do godziny 12. Za utrudnienia przepraszamy.

Uwaga Czytelnicy !

Uprzejmie informuję, że od 1 października 2019 r. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęcznej pracuje w następujących godzinach: poniedziałek 11.00-19.00 wtorek - czwartek 9.00-17.00 piątek 7.00-15.00.

Uwaga Czytelnicy !

Inwentaryzacja zbiorów została zakończona. Od czwartku (19.09.2019r.) zapraszamy do biblioteki w godzinach 9-17.

Uwaga !

W dniach 16-18 września 2019 r. (poniedziałek-środa) biblioteka nieczynna z powodu inwentaryzacji zbiorów. Za utrudnienia przepraszamy

Narodowe Czytanie 2019 – „Dobra pani” Elizy Orzeszkowej

10 września 2019 roku Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęcznej zaprosiła mieszkańców powiatu łęczyńskiego do udziału w VIII edycji ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie. Jej celem jest popularyzacja czytelnictwa, zwrócenie uwagi na bogactwo polskiej literatury, dbałość o polszczyznę oraz wzmocnienie poczucia wspólnej tożsamości. ... »

Uwaga Czytelnicy!

10.09.2019 r. (wtorek) od 9.00 do 13.00 w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęcznej odbędzie się Narodowe Czytanie.Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.W tym czasie nie będą wypożyczane książki.

1 2 3 »

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

sklepy internetowesklepy internetowe