Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

„Czego dowiedzielibyśmy się, gdyby książki potrafiły mówić” - warsztaty czytelnicze.

19.05.2017 r. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęcznej gościła uczniów świetlicy SP nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Łęcznej na warsztatach czytelniczych „Czego dowiedzielibyśmy się, gdyby książki potrafiły mówić”.

VI Turniej Mowy Polskiej

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęcznej ogłasza "VI Turniej Mowy Polskiej" pod hasłem "Wydarzenia, o których warto pamiętać" ... »

VI „A my czytamy ! W bibliotece!” – „Lampo bohater”

09.05.2017 r. odbyło się ostatnie spotkanie II edycji „A my czytamy! W bibliotece !” z uczniami III e SP nr 2 w Łęcznej. Od 2015 roku przychodzili regularnie do biblioteki wraz z wychowawczynią Małgorzatą Skowrońską na zajęcia, które miały formę edukacyjnych zabaw dotyczących lektur. ... »

Uwaga Czytelnicy!

W dniu 08.05.2017 r. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęcznej będzie nieczynna (szkolenie wyjazdowe). Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

LXIX DKK

24.04.2017 (wtorek) odbyło się spotkanie DKK, na którym dyskutowałyśmy o powieściach historycznych ... »

„Mali tropiciele wiosny” – lekcja biblioteczna.

22.03.2017 roku (środa) po raz drugi przybyli na lekcję biblioteczną do PBP w Łęcznej uczniowie klasy III C z wychowawczynią Teresą Mudy. Tym razem dzieci „tropiły wiosnę”. ... »

Biblioteki publiczne powiatu łęczyńskiego – liderem w województwie lubelskim

16 marca 2017 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęcznej odbyło się podsumowanie działalności bibliotek publicznych powiatu łęczyńskiego w 2016 r. ... »

„Pierwszy raz w PBP w Łęcznej!” – kontynuacja.

09.03.2017 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęcznej miała miejsce kolejna lekcja biblioteczna dla uczniów zerówki SP nr 2 im. T. Kościuszki w Łęcznej. Była to kontynuacja rozpoczętego w tym roku cyklu „Pierwszy raz w PBP w Łęcznej!” ... »

LXVII DKK

27.02.2017 r. (w poniedziałek) odbyło się spotkanie DKK – tym razem z poezją. Każda z czytelniczek miała za zadanie przedstawić ulubiony wiersz. ... »

Piąte spotkanie II edycji „A my czytamy! W bibliotece!”

20.02.2017 r. (poniedziałek) już po raz piąty przybyli do nas uczniowie 3 klasy SP nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej wraz z wychowawczynią Małgorzatą Skowrońską. ... »

« 1 2 3 4 »

Geoportal
Serwis turystyczny
Swiss Contribution

Copyright © 2017 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

agencja interaktywnaagencja interaktywna