Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Dzień Dziecka w Bibliotece

01.06.2017 z okazji Dnia Dziecka naszą Bibliotekę odwiedzili goście z Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w Łęcznej – Ewelina, Weronika, Arkadiusz i Rafał. Wychowankom towarzyszyli opiekunowie:
Aneta Zabłocka – dyrektor ORW w Łęcznej
Ewelina Misiewicz – specjalista ds. fizjoterapii
Agnieszka Wysokińska – pomoc nauczyciela
Elżbieta Patyra – pomoc nauczyciela.
Była to pierwsza wizyta tej grupy w bibliotece.
Wszystkich przywitała dyrektor Jadwiga Marczewska. Goście zapoznali się z działalnością
i funkcjonowaniem naszej placówki oraz z zasadami zachowania
w bibliotece. Wychowanków zaciekawił bogaty księgozbiór biblioteki. Największą atrakcją były wypełnione po brzegi regały z książkami. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się książki dla dzieci, które zachwycały różnorodnymi kształtami i kolorowymi ilustracjami. Dziewczyny z uwagą przeglądały publikacje na temat mody, kosmetyki oraz pielęgnacji paznokci. Chłopcy z zaciekawieniem obejrzeli wydawnictwa prezentujące pojazdy mechaniczne.
Jedna z uczestniczek – Ewelina – obchodziła tego dnia urodziny. Nie zabrakło więc życzeń, odśpiewania „Sto lat” i urodzinowego tortu.
Czas minął szybko i wszyscy zgodnie potwierdzili, że chętnie ponownie zawitają w progi Biblioteki.

Galeria

Geoportal
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2018 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie strontworzenie stron