Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

LXXIII DKK

04.10.2017 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęcznej odbyło się powakacyjne spotkanie DKK. Rozpoczęłyśmy rozmową na temat zbliżających się wydarzeń kulturalnych w naszej bibliotece m.in. spotkania autorskiego z Jakubem Małeckim autorem licznych opowiadań i książek tj.: „Dygot”, „Ślady” oraz nowo wydanej „Rdzy”. Wydarzenie odbędzie się 24.10.2017 r. o godz. 12 w PBP w Łęcznej pod patronatem Instytutu Książki. ... »

Jakub Małecki w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęcznej !

Jesteś fanem polskich powieści obyczajowych ? Przyjdź do Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęcznej ul. Staszica 9, 24.10.2017 r. o godz. 12 na spotkanie z Jakubem Małeckim autorem licznych opowiadań i książek, m.in. „Dygotu” oraz „Śladów”, nominowanych do Nagrody Literackiej NIKE oraz nowo wydanej „Rdzy”. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy! Naprawdę warto! Spotkanie odbędzie się pod patronatem Instytutu Książki w ramach DKK.

Konkurs "Tysiąc powodów by czytać"

Drodzy Czytelnicy, Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Dratowie prosi o głosy. ... »

LXXI DKK – literatura najczęściej czytana latem

28.06.2017 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęcznej odbyło się LXXI spotkanie DKK. Wakacyjny nastrój oraz letnia atmosfera sprawiły, iż postanowiłyśmy podyskutować o literaturze, którą warto przeczytać ... »

LXX DKK

21.06.2017 r. Powiatową Bibliotekę Publiczną w Łęcznej odwiedziły członkinie Klubu 50 + działającego przy ODK w Łęcznej. Były to: Danuta Hołowińska, Stanisława Wiśniewska, Stanisława Kozieł, Bożena Myszak, Danuta Kuśmirek, Marianna Cegłowska, Danuta Lipińska, Helena Bonik, Marianna Karpińska, Maria Misiura, Monika Łowczyńska. ... »

„Czego dowiedzielibyśmy się, gdyby książki potrafiły mówić” - warsztaty czytelnicze.

19.05.2017 r. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęcznej gościła uczniów świetlicy SP nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Łęcznej na warsztatach czytelniczych „Czego dowiedzielibyśmy się, gdyby książki potrafiły mówić”.

1 2 3 »

Geoportal