Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

III spotkanie III edycji „A my czytamy! W bibliotece ” dla I i II grupy – książka na wakacje.

11 i 12 czerwca 2018 r. odbyły się ostatnie przed wakacyjne spotkania z cyklu „A my czytamy! W bibliotece !” Gośćmi byli uczniowie VI oraz VII klasy SP nr 2 w Łęcznej. ... »

„W bibliotece” – lekcja biblioteczna dla wychowanków ORW w Łęcznej.

30.05.2018 r. Powiatową Bibliotekę Publiczną w Łęcznej odwiedzili podopieczni z Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w Łęcznej – Dominik, Weronika i Rafał. Wychowankom towarzyszyli opiekunowie oraz dyrektor Aneta Zabłocka. ... »

LXXXXI DKK z „Fantazją”

24 maja 2018 r. - podczas kolejnego spotkania DKK w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęcznej - wystąpił zespół wokalno-instrumentalny „Fantazja”. Należą do niego uczniowie z klas 6 i 7 Szkoły Podstawowej nr 2 im. T. Kościuszki w Łęcznej. Działa pod kierunkiem Mirosława Kozery - nauczyciela muzyki. Uczniowie tworzą zgraną, pełną energii, radosną grupę młodych talentów. Śpiewają, grają na gitarach, bębnach, fletach. ... »

„W bibliotece” – lekcja biblioteczna

16.05.2018 roku Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęcznej gościła uczniów IV c ze SP nr 4 w Łęcznej wraz z nauczycielem języka polskiego - Małgorzatą Rodziewicz. ... »

37. Mały Konkurs Recytatorski

Informujemy, że eliminacje powiatowe 37. Małego Konkursu Recytatorskiego odbędą się 15.05.2018 r. od godz 10.00 w w Sali Konferencyjnej Centrum Zarządzania Siecią Starostwa Powiatowego w Łęcznej, al. Jana Pawła II 95a

LXXXX DKK

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich (23.04.2018 r.) w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęcznej odbyło się kolejne spotkanie DKK. ... »

LXXXIX DKK

We wtorek, 20.03.2018 r., odbyło się przedświąteczne spotkanie DKK. Dyskutowałyśmy o książkach, które warto przeczytać i polecić innym. ... »

UWAGA RECYTATORZY!!!

Szanowni Państwo, eliminacje powiatowe 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego oraz XII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla Gimnazjalistów "Przebudzeni do życia" odbędą się 22.03.2018 roku od godz. 10.00 w Centrum Zarządzania Siecią Starostwa Powiatowego w Łęcznej, al. Jana Pawła II 95a. Serdecznie zapraszamy.

„W XIX wiecznej Łęcznej”

W środę (28.02.2018 r.) Dyskusyjny Klub Książki gościł dr Monikę Bogusz na LXXXVIII spotkaniu. Jest absolwentką historii i studiów podyplomowych w zakresie Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UMCS w Lublinie, od 2012 r. doktorem nauk humanistycznych. Jej obszar zainteresowań naukowych koncentruje się wokół dziejów miasteczek Lubelszczyzny pod zaborem rosyjskim. ... »

„Pani Zima wszystkich wita… ” – lekcja biblioteczna.

22.02.2018 r. gościliśmy po raz pierwszy uczniów klasy O A SP nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej z wychowawczyniami Teresą Mudy oraz Alicją Kędzierską. ... »

1 2 3 »

Geoportal