Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Przygoda z dzikiem uczniów klasy I A SP nr 2 w Łęcznej

2019-06-06 12:09:16

05.06.2019 r. uczniowie klasy I A SP nr 2 w Łęcznej wraz z wychowawczynią, Teresą Mudy, przybyli do Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęcznej na przedwakacyjną lekcję biblioteczną.

Mali czytelnicy wysłuchali „Legendy o łęczyńskim herbie”. Następnie opowiadali o bohaterskim dziku, który uratował miasto przed pożarem. W dalszej części lekcji dzieci kolorowały herb naszego miasta. Z kolei z dużym entuzjazmem oglądały książki o dzikich zwierzętach. W podziękowaniu za sumienną pracę uczniowie dostali dyplomy przyjaciół biblioteki, które sami pieczętowali oraz kolorowe naklejki i zakładki do książek. Kolejną atrakcją było malowanie twarzy. Wszystkie oczekiwania naszych młodych przyjaciół zostały spełnione. Na buziach pojawiły się portrety ulubionych bohaterów, kwiatki, motylki, nawet samochodziki! Okrzykom zachwytu nie było końca. Do zobaczenia po wakacjach!

Galeria

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2020 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron internetowychtworzenie stron internetowych