Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

CIV DKK

2019-12-02 17:27:37

9 października 2019 r. klubowiczki DKK działającego w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęcznej brały udział w autorskim spotkaniu z Anną Fryczkowską w Gminnej Bibliotece Publicznej w Milejowie.

Pisarka zasłynęła takimi tytułami jak Z grubsza Wenus, Sześć kobiet w śniegu (nie licząc suki) , Żony jednego męża, Równonoc, oraz Wdowinek. Podczas spotkania nasze czytelniczki miały okazję dowiedzieć się jaką drogę przeszła autorka zanim zaczęła pisać książki. Opowiedziała nam na czym polegała jej praca reportażystki w magazynie dla kobiet oraz jak trudnym zajęciem jest pisanie scenariuszy do seriali telewizyjnych. Następnie dowiedzieliśmy się skąd czerpała inspiracje do napisania swoich powieści.
Spotkanie było niezwykle ciekawe i wartościowe.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2020 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron internetowychtworzenie stron internetowych