Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Biblioteka w nowej odsłonie

Utworzono dnia 15.10.2023

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęcznej wzbogaciła się o nowe wyposażenie, które wzbogaci atrakcyjność oferty skierowanej do naszych użytkowników, w szczególności czytelników.
W ramach wniosku o dofinasowanie, który złożył Powiat Łęczyński w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, zakupiono specjalistyczny sprzęt (rzutnik, ekran projekcyjny, podłogę SmartFloor, ściankę Knoocker, tablicę IDBoard) oraz meble. Dofinansowanie wyniosło 50 166,00 zł.
Wyposażono salę konferencyjną na potrzeby prowadzonej przez bibliotekę działalności kulturalnej na rzecz mieszkańców powiatu łęczyńskiego oraz instrukcyjno-szkoleniowej na rzecz bibliotek publicznych naszego powiatu. Nowe wyposażanie podniesie jakość oraz zagwarantuje bardziej komfortową organizację wielu imprez i przedsięwzięć.
Utworzono interaktywną strefę biblioteczną dla dzieci, wyposażoną w multimedialne akcesoria najnowszej generacji oraz kolorowe i przyjazne dzieciom kanapy i pufy. Interaktywne, a wręcz magiczne urządzenia pozwalają sterować obrazem za pomocą dotyku, ruchu lub specjalnych pisaków. Zróżnicowane aplikacje: logiczne, edukacyjne, ruchowe (sportowe) czy zręcznościowe uczą w niestandardowy sposób, a także zapewniają wartościową rozrywkę. Multimedialny świat, który oferują rozwija spostrzegawczość, pobudza wyobraźnię, wspomaga rozwój intelektualny.

 

Biblioteka w nowej odsłonie

Utworzono dnia 15.10.2023, 11:51

Logo, trzy karty katalogowe niebieska, zielona, żółta, napis mak+ katalog online.

Logotyp - czarno-szary napis Academica wypożyczalnia z ukośną czerwoną kreską.

Grafika, trzy książki zielona, niebieska, różowa, napis "zaproponuj książkę".

Grafika, kolorowa mapa powiatu łęczyńskiego z napisem biblioteki publiczne powiatu łęczyńskiego.

Logo, napis SBP Koło Łęczna.

Logo portalu społecznościowego facebook, niebieski kwadrat z białą literą f.

Biuletyn Informacji Publicznej

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 56

W poprzednim tygodniu: 81

W tym miesiącu: 260

W poprzednim miesiącu: 555

Wszystkich: 18959